Jeśli Twój pojazd zepsuje się po drodze i odmówi jazdy, najlepszym wyjściem z sytuacji jest wezwanie lawety i skorzystanie z usługi holowania. Kontaktując się z naszą firmą pomocy drogowej w Warszawie otrzymujesz wysokiej jakości usługi holowania samochodów o każdej porze dnia i nocy. Kierowca samodzielnie wytycza najkrótszą trasę. Doświadczeni specjaliści dokładnie zabezpieczają samochód na lawecie i przewożą do miejsca docelowego. Nasz sprzęt i fachowcy są niezastąpieni w razie wypadku, awarii na ulicy. Przeprowadzamy również planowane holowanie. Cenimy czas naszych klientów dlatego docieramy na miejsce jak najszybciej.

W jakich sytuacjach należy zamówić holowanie w Warszawie?

 • Samochód nie uruchamia się z nieznanych przyczyn.
 • Pojazd jest uszkodzony po wypadku drogowym.
 • Częściowo lub całkowicie zablokowane koła.
 • Układ hamulcowy nie działa.
 • Konieczny jest transport pojazdu do innego miasta.
 • Przewożenie samochodu niezarejestrowanego.

Nasza pomoc drogowa Warszawa pomaga także w sytuacji:

 • Źle zatankowanego paliwa.
 • Braku paliwa w baku.
 • Zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe.
 • Konieczności wyciągania samochodu z błota, śniegu, rowu.

Pomoc drogowa w Warszawie przez całą dobę

Bez względu na rozmiar problemu możesz skontaktować się z naszą firmą, ponieważ jesteśmy gotowi do pomocy. Dysponując pełną gamą niezbędnego sprzętu, asortymentem profesjonalnych narzędzi oraz odpowiednimi umiejętnościami, nasi specjaliści z pomocy drogowej w Warszawie zapewniają wysokiej jakości obsługę.

Z jakimi problemami radzimy sobie doskonale:

 • Wyłączanie alarmu.
 • Wymiana bezpieczników w samochodach dowolnej marki w przypadku powtarzających się problemów z elektroniką samochodu.
 • Czyszczenie zacisków akumulatora.
 • Szybkie ładowanie akumulatora z zewnętrznego źródła lub jego wymiana.
 • Odpalenie pojazdu z zewnętrznego źródła.
 • Wymiana uszkodzonych przewodów.
 • Regulacja zapłonu w samochodach.
 • Wymiana świec zapłonowych.
 • Wymiana lampy urządzeń oświetlenia zewnętrznego.
 • Wymiana koła na zapasowe.
 • Holowanie w Warszawie, jeśli awaria nie zostanie naprawiona w drodze.

Ważne do zapamiętania! Jeśli wszystko poszło dobrze i mechanik naprawił problem na miejscu, to możesz kontynuować jazdę, ale nie zapomnij zastosować się do zaleceń naszego fachowca. Ponieważ często od tego zależy nie tylko sprawność samochodu, ale także Twoje bezpieczeństwo!

Ładowanie akumulatora – reanimacja Twojego samochodu w każdej sytuacji

Nasza pomoc drogowa w Warszawie oferuje właścicielom samochodów usługi ładowania akumulatorów. Wielu, w obliczu tego problemu, nie uważało, że operacja ta powinna być przeprowadzona zgodnie z zasadami technologicznymi, których nieprzestrzeganie może spowodować uszkodzenie pojazdu. Dlatego w przypadku problemów z akumulatorem zalecamy wybranie numeru wskazanego na naszej stronie i całkowite zaufanie fachowcom.

Często zdarzają się sytuacje, w których potrzebna jest pomoc w ładowaniu akumulatora, ich lista jest krótka i znana wielu osobom:

 • Konieczność ładowania akumulatora występuje zimą, kiedy pod wpływem zimna procesy chemiczne zachodzące w akumulatorze ulegają spowolnieniu, co prowadzi do jego szybkiego rozładowania.
 • Akumulator może stracić swoją wydajność w wyniku naturalnego samorozładowania z powodu długiego nieużywania pojazdu.
 • Często zdarza się, że akumulator jest aktywnie wykorzystywany do obsługi zestawu głośnikowego lub jako źródło zasilania dla innych podłączonych urządzeń. Brak kontroli nad sytuacją może skutkować koniecznością pomocy w ładowaniu akumulatora w celu uruchomienia silnika.

Aby nie podejmować ryzyka w takich przypadkach, radzimy skorzystać z usług profesjonalistów. Nasi specjaliści, znając markę Twojego samochodu i zainstalowany akumulator, szybko przyjdą z pomocą z odpowiednim wyposażeniem technicznym w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce. W razie potrzeby możemy dostarczyć nową baterię określonego modelu. Niewątpliwą zaletą naszej usługi są niskie ceny, które można sprawdzić na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

Laweta – skuteczna pomoc drogowa i holowanie w Warszawie

Życie zmienia się w szybkim tempie. Dziś każdy właściciel samochodu powinien mieć w swoim notebooku lub telefonie numer firmy holowniczej. Dlaczego laweta jest najlepszym rozwiązaniem do rozwiązywania problemów na drodze? Powiedzmy, że wpadłeś w tarapaty na drodze, a dalsze poruszanie się samochodem jest niemożliwe. Zadzwoń do nas, zamów usługę lawety – holujemy w Warszawie każdy samochód, motocykl, maszynę budowlaną, łódź, traktor oraz i inny sprzęt.

Sytuacje, w których potrzebna jest laweta, są różne. Ale nasi pracownicy szybko i profesjonalnie są w stanie ocenić obecną sytuację, wybrać odpowiednią opcję lawety i wycenić usługi. Nasza kadra to zgrany zespół mechaników i kierowców z doświadczeniem. Wiele osób zapewne wie, że niewłaściwy transport samochodu może pogorszyć jego stan i doprowadzić do gruntownego remontu. Przy pomocy specjalnego sprzętu fachowcy zrobią to dobrze. We flocie naszej pomocy drogowej znajdują się różnego rodzaju lawety do przewozu różnych pojazdów. Dlatego jeśli potrzebujesz usług holowniczych lub pomocy drogowej zadzwoń do nas, podaj swoją lokalizację, opisz rodzaj uszkodzenia, markę i model auta i poczekaj na przyjazd specjalisty.

 

Explore More

Kto może otworzyć warsztat samochodowy – co trzeba na ten temat wiedzieć?

Kto może otworzyć warsztat samochodowy - co trzeba na ten temat wiedzieć?
27 stycznia 2021 0 Comments 0 tags

Liczba rejestrowanych w Polsce samochodów rośnie z roku na rok. Im więcej aut, tym więcej pracy mają mechanicy. To dobra wiadomość szczególnie dla osób prowadzących, bądź zamierzających założyć, warsztat samochodowy.

Olej silnikowy

Olej silnikowy
5 lipca 2023 0 Comments 0 tags

Olej silnikowy: silnik samochodowy to skomplikowane urządzenie składające się z wielu elementów, które współpracują ze sobą, aby zapewnić płynną pracę pojazdu. Jednym z kluczowych czynników, które wpływają na wydajność i

Piaskowanie samochodu co to jest?

Piaskowanie samochodu co to jest?
30 marca 2021 0 Comments 0 tags

Piaskowanie samochodu, co to jest? Piaskowanie karoserii jest wykorzystywane w warsztacie w procesie renowacji i pozwala usunąć z powierzchni stary brud, ślady starej farby, rdzy, zgorzeliny. Ponadto pomaga określić rzeczywisty zakres