Kasetony reklamowe to doskonały sposób na wykorzystanie logo i reklamy firmy. Kasetony to niezastąpiony element, który dzięki spersonalizowanemu podejściu doprowadzi Twoją firmę na szczyt. Dobrze zaprojektowane logo i dobrze wykonany nośnik reklamowy mogą być świetną wizytówką każdego przedsiębiorcy, który chce zyskać rozpoznawalność i sławę swojej marki. Dobrze zaprojektowany przedmiot sprawi, że zostanie zapamiętany przez potencjalnych klientów i wyróżni go spośród innych firm oferujących ten sam produkt.

Gablota reklamowa, której wygląd emanuje prestiżem, profesjonalizmem i smakiem, z pewnością łatwiej zapadnie w pamięć szerszej grupie społecznej zainteresowanej stylem i popularnością konkretnego producenta. Czym zatem jest billboard? Po co one są? Jaką rolę pełnią dla producentów?

Co to jest pole reklamowe?

Boks reklamowy to forma reklamy, której zadaniem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Może występować w wielu formatach, formach i być wykonany z wielu materiałów. Zwykle montuje się go na zewnątrz budynku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wisiał wewnątrz budynku. Najpopularniejsze są prostokątne lub kwadratowe, z jednym bokiem przymocowanym do ściany i dwoma bokami przymocowanymi pionowo do ściany. Nie ma sztywnych zasad ani przepisów dotyczących tworzenia biblioteki reklam. Mogą przybierać różne kształty, rozmiary i formy – ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia. Im ciekawszy pomysł, tym większa szansa na zwrócenie uwagi. Gabloty reklamowe muszą być wykonane z trwałych materiałów, odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i warunki atmosferyczne, aby przez długi czas prezentowały się nienagannie. Biblioteka reklam to świetny sposób na promowanie firmy i składanie oświadczenia 24 godziny na dobę.

Rodzaj biblioteki reklam zależy od technologii produkcji

Stock reklamowy to element, którego głównym celem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Są wykonane z różnych materiałów, występują w różnych formach i kształtach i są wykonane przy użyciu różnych technik, takich jak:

 • Pleksi – panele wykonane z pleksi charakteryzują się sztywnym frontem – materiał ten stosowany jest do produkcji niewielkich kasetonów reklamowych, których rozmiar jest ograniczony do 300×200 cm.
 • Frezowanie frontu, klejenie PMMA czy tłoczenie – tymi technikami można uzyskać efekty przestrzenne.
 • Tkanina winylowa – zwana również flexside, pozwala na tworzenie wielkoformatowych paneli bez szwów.
 • Gabloty reklamowe to trwałe i praktycznie niezniszczalne reklamy, które eksponują logo wielu firm. Wykonane są z trwałych i trwałych materiałów, aby zapewnić wieloletnie przetrwanie w trudnych warunkach.

Typ skarbca najczęściej oferowany przez producentów reklam

Kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe

Obecny rynek, nowoczesne technologie i rozwój technologiczny umożliwiły stworzenie wielu rozwiązań, które znacznie ułatwiają życie. Zaprojektowanie własnego logo i jego subtelna promocja nie zawsze jest łatwym zadaniem. Potrzebny jest dobry pomysł, wyobraźnia i kreatywność. Dobrze wykonany box reklamowy to gwarancja sukcesu i sukcesu, a także szansa na zdobycie wysokiej rozpoznawalności marki. Aby odpowiednio funkcjonował, musi być odpowiednio wykonany i zaprojektowany, aby odpowiednio dostosować się do warunków, w jakich się znajduje. Do wyboru jest wiele różnych bibliotek reklam, które można podzielić na:

 • aluminium,
 • dwustronne,
 • jednostronne,
 • zbudowane z podwójnych wiązań,
 • elastyczne,
 • podświetlany diodami LED.

Jaka jest funkcja gabloty reklamowej, dlaczego warto ją zamontować?

Reklamy mają za zadanie przykuć uwagę potencjalnych klientów i skłonić ich do skorzystania z usług oferowanych przez konkretnego producenta/firmę. Im bardziej oryginalne i prestiżowe logo, tym większe szanse na większy rozgłos. Skarbiec reklamowy wykorzystywany jest głównie do następujących celów:

 1. Reklamowe – w celu reklamowania Firmy, jej ofert oraz oferowanych przez nią usług i produktów,
 2. Informacyjny – emitujący informacje o danej placówce, instytucji istniejącej w danej lokalizacji,
 3. Wizerunkowy – aby nadać elegancji i prestiżu budynkowi/obiektowi, w którym znajduje się dana firma.

Aby magazyn reklamowy dobrze funkcjonował, musi być odpowiednio przemyślany i zaplanowany. Podczas jego tworzenia należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • miejsce spotkań – na zewnątrz lub wewnątrz budynku,
 • powierzchnia, na której zostanie zamontowana – decyduje o wyborze materiału do wykonania elewacji,
 • ilość informacji, które mają się znaleźć na danym kasetonie – Konieczne jest zastosowanie oświetlenia oraz określenie wielkości danego nośnika reklamowego.

Wybór odpowiedniego pola reklamowego ma kluczowe znaczenie dla skuteczności reklamy. Dobrze wykonane nośniki reklamy zewnętrznej lub wewnętrznej będą doskonałym sposobem na dodatkową promocję konkretnej firmy i jej usług. Dlatego warto wybrać produkt, który jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również odporny na różne warunki i dopasowujący się do danej sytuacji. Musi być spójny i tworzyć całość z całą marką i jej produktami.

Explore More

Torebki nerki dla kobiet

Torebki nerki dla kobiet
26 lutego 2024 0 Comments 0 tags

Moda dla kobiet jest obszarem, który stale ewoluuje i przekształca się, podążając za trendami i potrzebami współczesnych kobiet. Jednym z niezwykle praktycznych i modnych dodatków, które zdobywają coraz większą popularność,

Nagrobki Szczecin

Nagrobki Szczecin
22 lutego 2024 0 Comments 0 tags

Nagrobki, pomimo swojej nieuchronnej symboliki smutku i pamięci, są również wyrazem szacunku i hołdu dla zmarłych. W mieście Szczecin, podobnie jak w wielu innych miejscach na świecie, wybór nagrobka stanowi

Nakładki Invisalign w Warszawie

Nakładki Invisalign w Warszawie
21 marca 2024 0 Comments 0 tags

Nakładki Invisalign w Warszawie, znane również jako przezroczyste aparaty ortodontyczne, są powszechnie uważane za mniej bolesną alternatywę dla tradycyjnych aparatów na zęby. Jednak jak każda metoda leczenia, również i ta